Çerkezköy’de Nitelikli Yardımlar Devam Ediyor

Çerkezköy’de Nitelikli Yardımlar Devam Ediyor
 5.11.2018  Bu Haber 353 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Çerkezköy’de, ihtiyaç sahibi ailelere aylık yardımlarını teslim etti.


Bağışçılarından aldığı destekle Türkiye ve dünya genelinde ihtiyaç sahiplerine yönelik insani yardım çalışmaları yürüten ve birçok projeyi hayata geçiren Beşir Derneği, gerçekleştirdiği nitelikli yardımlarla zor koşullarda yaşayan ailelerin elinden tutmaya devam ediyor.

 

Nitelikli yardım faaliyetleriyle, ihtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda hazırladığı yardım paketlerini, gönüllüleri aracılığıyla ailelerin kapısına kadar bırakan derneğimiz, binlerce ailenin gereksinimlerinin karşılanmasına vesile oluyor. Bu kapsamda Beşir Derneği, Çerkezköy’de zor şartlarda yaşayan ailelere, aylık yardımlarını teslim etti.

 

Aldıkları gıda yardımlarından dolayı çok mutlu olduklarını dile getiren aileler, bu yardımların gerçekleşmesine vesile olan herkese çok teşekkür ettiklerini ifade etti.

 

Başta Türkiye olmak üzere gönül coğrafyamızın birçok ülkesinde gıdadan sağlığa, eğitim ve kültürden barınmaya varana kadar pek çok alanda insani yardım çalışmaları gerçekleştiren Beşir Derneği,  yardım faaliyetlerine hız kesmeden devam edecek.