Beşir Kocaeli'de Bir Damla Bin Umut Oldu.

Beşir Kocaeli'de Bir Damla Bin Umut Oldu.
 4.11.2019  Bu Haber 223 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Türk Kızılay ile birlikte yürüttüğü kan bağışı kampanyalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir Damla Bin Umut diyerek başlatılan projede şimdiye kadar 115 bin ünite kan toplayan Beşir Derneği, Kocaeli ilinde düzenlediği kan bağışı organizasyonları ile yüzlerce hastanın kan ihtiyacının giderilmesine vesile oldu.

Ulusal ve Uluslararsı arenada faaliyete geçirdiği insani yardım çalışmaları ile ülkemizin merhamet elini başta ülkemiz ve mazlum coğrafyalara uzatan Beşir Derneği, Türk Kızılay ile ortaklaşa düzenlediği kan bağışı kampanyaları ile de ihtiyaç sahiplerinin kan ihtiyacını gidermeye devam ediyor. Projenin başlangıcından bu yana 115 bin ünite kan toplayan Beşir Derneği, gönüllüleri aracılığıyla bu etkinliklerde büyük çoğunluğu sağlıyor.


Bu kapsamda Kocaeli ilinde düzenlenen kan bağışı etkinliklerinde şimdiye dek 116 ünite kan toplayan Beşir Ekipleri, hafta boyunca sürecek çalışmalar ile kan ihtiyacının giderilmesinde destek sağlıyor. Yapılan organizasyon ile ilgili konuşan Beşir Derneği Batı Karadeniz Bölge Müdürü Fatih Yıldız:" Türk Kızılay ile yıllardır kan bağışı kampanyaları düzenliyoruz. Hamd olsun gönüllülerimizin yüksek katılımıyla bir organizasyonu daha geride bıraktık, katılım sağlayan tüm gönüllülerimize teşekkürlerimizi sunarım" şeklinde konuştu. 


İçerik Albümü