Beşir Derneği'nde Muharrem Ayı Dolu Dolu Geçti

Beşir Derneği'nde Muharrem Ayı Dolu Dolu Geçti
 16.09.2019  Bu Haber 120 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği yurt içi ve yurt dışında gıdadan giyime, sağlık yardımlarından yakacak yardımlarına kadar temel insani malzemelerin yanında aşure dağtımı faaliyetleri ile toplumumuzun birlik ve beraberliğine katkı sağlıyor. Muharrem ayı vesile ile Edirne'den Kars'a ülkemizin dört köşesinde aşure dağıtımı yapan Beşir Derneği, birliğin, dayanışmanın ve beraberliğin sembolü aşure ikramını tüm ülkemiz ile paylaştı.

Ulusal ve uluslararası arenada yaptığı insani yardım faaliyetleri ile ülkemizin merhamet elini mazlum ve mahcup gönüllere ulaştıran Beşir Derneği, yurt genelinde dağıtımını gerçekleştirdiği aşureler ile ülkemizin birliğine ve beraberliğine katkı sağlamaya devam ediyor. 


Bu kapsamda, Muharrem ayı vesilesi ile İstanbul'dan Kars'a, Hatay'dan Trabzon'a tüm yurt genelinde aşure dağıtımı gerçekleştiren Beşir Derneği, vatandaşlarımız yüzlerini güldürdü. Yapılan dağıtım neticesinde oldukça mutlu gözüken vatandaşlarımız böyle bir hayra vesile olan Beşir Derneği'ne ve bağışçılarına teşekkürlerini ifade etti.


Beşir Derneği bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile iyilik halkasını genişletmeye devam edecek.