Beşir Derneği Tuzla'da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzlerini Güldürdü

Beşir Derneği Tuzla'da İhtiyaç Sahiplerinin Yüzlerini Güldürdü
 20.09.2019  Bu Haber 711 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, geliştirdiği "Nitelikli İnsani Yardım" modeli ile ülkemizin her noktasına insani yardımı götürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği, İstanbul'un Tuzla ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kendi siparişleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini teslim etti.

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek hayırsever bağışçılarının desteğiyle tüm Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardımlarda bulunan Beşir Derneği, geliştirdiği yardım modeliyle yüzler güldürmeye devam ediyor.

 

Bu yardım modelinde ihtiyaç sahipleri, ihtiyaç duydukları ürünleri temsilcilikler aracılığıyla tanımlanan puan miktarınca sipariş ediyor ve siparişler, Beşir’ler tarafından kendilerine teslim ediliyor. Bu yöntemle evde mercimeği bulunan ihtiyaç sahibine yeniden mercimek götürülmesinin önüne geçmek suretiyle kaynak tasarrufu sağlanıyor. Böylece dağıtım yapmak yerine yardım yapılmış oluyor.

 

Bu kapsamda İstanbul Tuzla'da aylık gıda yardımları yapıldı. Beşir Derneği Tuzla Temsilciliği tarafından yapılan açıklamalarda hayra vesile olmaktan duyulan memnuniyetin altı çizildi ve isteyen herkesin 5 TL karşılığında sms ile çok kolay bir şekilde bu hayra vesile olunabileceğine vurgu yapıldı.


İçerik Albümü