Beşir Derneği Regaip Kandilinde Binlerce Gönüle Dokundu.

Beşir Derneği Regaip Kandilinde Binlerce Gönüle Dokundu.
 8.03.2019  Bu Haber 353 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği İstanbul'dan Denizli'ye, Sakarya'dan Düzce'ye, Osmaniye'den İzmir'e kadar tüm Türkiye genelinde yaptığı kandil simidi dağıtımı organizasyonları ile yüzbinlerce gönüle dokundu. Yapılan kandil simidi organizasyonlarında çeşitli okulları, huzurevlerini hastaneleri ve gündüz bakımevlerini de ziyaret eden Beşir Gönüllüleri, bu mübarek günün neşesini tüm Türkiye ile paylaştı.

Türkiye’de ve dünyada gönüller yapmaya geldik diyerek hayırsever bağışçılarının desteğiyle tüm Türkiye’de ihtiyaç sahiplerine ayni ve nakdi yardımlarda bulunan Beşir Derneği, Regaip kandili vesilesi ile tüm Türkiye'de kandil simidi dağıtımı gerçekleştirdi.


Bu kapsamda başta İstanbul ve Kocaeli şehirleri olmak üzere, Düzce, Sakarya, Denizli, Osmaniye ve Yalova gibi pek çok ilde Kandil simidi dağıtımı gerçekleştiren Beşir Derneği, başta huzurevi ve hastaneler olmak üzere, okullar, kent meydanları, gündüz bakımevleri ve karakollar gibi pek çok kurum ve kuruluşta kandil simidi dağıttı. Düzenlediği organizasyonlarda yardımlaşmanın ve paylaşmanın önemini her zaman vurgulayan Beşir Derneği, bilhassa okullarda yaptığı bu tür faaliyetler ile gelecek neslin iyilik yolunda yürümesine önderlik ediyor.


Beşir Derneği, bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile Türkiye ve mazlum coğrafyalarda gönüller yapmaya devam edecek.