Beşir Derneği Nisan Ayı Yardımlarına Devam Ediyor

Beşir Derneği Nisan Ayı Yardımlarına Devam Ediyor
 10.04.2019  Bu Haber 381 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği yurdun dört bir yanında Nisan ayı yardımlarına devam ediyor. Ankara Siteler Temsilciliği ihtiyaç sahibi ailelere erzak yardımı dağıtımlarını tamamladı.

Geliştirdiği sipariş sistemiyle ihtiyaç sahiplerinin gerçek ihtiyacını karşılayan Beşir Derneği, dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı merkeze alan bu anlayışla Türkiye’nin 81 ilinde nitelikli yardımlar yapmaya devam ediyor.

Beşir Derneği’nin geliştirdiği bu yardım modeliyle yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Ankara’da da  yüzler güldü. Beşir Derneği  yetkilileri , bölgede bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin yardımlarını kapı kapı dolaşarak teslim etti.

Beşir Derneği’ne başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli resmi evrakların kontrolü ve sosyal incelemenin ardından ihtiyaç derecesine göre her aileye mahsus puanlar veriliyor ve bu puanlar miktarınca siparişler toplanıyor. İhtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri temsilcilik ofislerinden yahut paylaşım noktalarından teslim ediliyor. Yardım mağazalarına gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerine ise siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri bizzat götürülüyor.

Beşir Derneği bağışçılarından aldığı desteklerle kanayan yaralara merhem olmaya devam edecek.


İçerik Albümü