Beşir Derneği, Kamplarda Yaşayan Ailelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor

Beşir Derneği, Kamplarda Yaşayan Ailelerin Yaralarını Sarmaya Devam Ediyor
 30.04.2019  Bu Haber 773 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği Suriye Koordinatörlüğüne bağlı ekipler, Suriye’nin kuzeyinde bulunan bir çok kampta , temel gıda maddelerinden giyim ürünlerine, çadırdan battaniyeye kadar bir çok ürün ile zor şartlarda yaşayan kardeşlerimize destek olmaya devam ediyor.

Türkiye ve dünyada "Gönüller Yapmaya Geldik" düsturu ile insani yardım organizasyonlarına hız kesmeden devam eden Beşir Derneği , Suriye içerisinde yer alan kamplarda yaşayan mazlumlara el uzatmaya devam ediyor. İç savaş nedeni ile evlerinden olan milyonlarca insan , kamplarda zor şartlar altında hayata tutunmaya çalışıyor. 

Bölgeye düzenli yemek ve ekmek yardımları yapan Beşir Derneği  Suriye Koordinatörlüğü ,   kuzey bölgesinde yer alan bir çok kampta yaraları sarmaya devam ediyor. Temel gıda maddelerinden giyim ürünlerine, çadırdan battaniyeye kadar bir çok ürün ile  ailelere destek veriliyor. Ekipler, yeri geldiğinde ailelerin çadırlarını yenileyip kuruyor, yeri geldiğinde gıda dağıtıyor,  yeri geldiğinde sıcak yemek ve ekmek yardımlarında bulunarak canla başla bölge halkının ihtiyaçlarını karşılamaya, yaralarına merhem olmaya çalışıyor.

Beşir Derneği, bağışçı ve gönüllülerinden aldığı destekler ile yüzler güldürmeye  devam edecek.