Beşir Derneği Ankara’da Hayırlara Vesile Oluyor

Beşir Derneği Ankara’da Hayırlara Vesile Oluyor
 6.11.2018  Bu Haber 629 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği Ankara Elvankent’teki Paylaşım Noktasından ihtiyaç sahiplerine Kasım ayı yardımları teslim edildi.


Beşir Derneği, vakıf medeniyetimizin paylaşma ve yardımlaşma ahlakına uygun olarak geliştirdiği sadaka taşlarının günümüzdeki örneği olan paylaşım noktalarıyla ihtiyaç sahiplerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Yardıma muhtaç kimseler  gıda, giyim, kozmetik ve temizlik ürünleri gibi reyonlara ayrılmış ve tıpkı bir market gibi düzenlenmiş yardım mağazalarından herhangi bir ücret ödemeden ihtiyaçlarını karşılayabiliyorlar.

 

Bu kapsamda Beşir Derneği Ankara Elvankent Paylaşım Noktasından ihtiyaç sahiplerine Kasım ayı yardımları yapıldı. Sadece ambalajı açılmamış ürünleri bağış olarak kabul eden Beşir Derneği’nin, Ankara Elvankent’teki Paylaşım Noktasında da söz konusu ürünler ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

 

Ankara Elvankent’teki Paylaşım Noktasından gıdadan giyime, kozmetik ürünlerinden temizlik ürünlerine kadar bütün ihtiyaçlarını karşılayan aileler, bu hayra vesile olan dernek gönüllülerine ve hayırsever vatandaşlara teşekkürlerini ilettiler.

 

Beşir Derneği,  bağışçılarından aldığı destekle Türkiye’de ve dünyada ihtiyaç sahiplerinin yardımına koşmaya devam edecek.