Beşir Derneği Adana'da Gönüller Yapıyor

Beşir Derneği Adana'da Gönüller Yapıyor
 13.03.2019  Bu Haber 355 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, Adana'nın Yüreğir ilçesinde yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere, kendi siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketlerini teslim etti.

Geliştirdiği sipariş sistemiyle ihtiyaç sahiplerinin gerçek ihtiyacını karşılayan Beşir Derneği, dağıtım yapmak yerine yardım yapmayı merkeze alan bu anlayışla Türkiye’nin 81 ilinde nitelikli yardımlar yapmaya devam ediyor.

Beşir Derneği’ne başvuru yapan ihtiyaç sahiplerine, gerekli resmi evrakların kontrolü ve sosyal incelemenin ardından ihtiyaç derecesine göre her aileye mahsus puanlar veriliyor ve bu puanlar miktarınca siparişler toplanıyor. İhtiyaç sahiplerinin siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri temsilcilik ofislerinden yahut paylaşım noktalarından teslim ediliyor. Yardım mağazalarına gidemeyecek durumda olan ihtiyaç sahiplerine ise siparişleri doğrultusunda hazırlanan yardım paketleri bizzat götürülüyor.

Beşir Derneği’nin geliştirdiği bu yardım modeliyle yurdumuzun her yerinde olduğu gibi Adana'da da yüzler güldü. Beşir Derneği Adana Yüreğir Temsilciliği, bölgede bulunan ihtiyaç sahibi ailelerin yardımlarını kapı kapı dolaşarak teslim etti.


İçerik Albümü