Beşir Derneği, 3. Uluslararası STK Fuarı’na Katılacak

Beşir Derneği, 3. Uluslararası STK Fuarı’na Katılacak
 6.11.2018  Bu Haber 387 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, İslam Dünyası STK’ları birliği ve Türkiye Gönüllüler Teşkilatı Vakfı (TGTV) tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen Uluslararası STK Fuarı’na katılacak.


İslam Dünyası STK’ları Birliği (İDSB) ve Türkiye Gönüllüler Teşkilatı Vakfı tarafından bu yıl üçüncüsü düzenlenen ve katılımcıları arasında tanışma, etkileşim ve dayanışmayı hedefleyen Uluslararası STK Fuarı 17 Kasım’da başlıyor. 65 ülkeden İDSB üyesi 350’ye yakın derneğin katılım göstereceği ve 17-18 Kasım tarihlerinde düzenlenecek olan 3. Uluslararası STK Fuarı, Yenikapı Avrasya Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

 

Fuar boyunca, katılımcılar, stantlarında kendi proje ve faaliyetlerini ziyaretçilerle paylaşma imkânı bulacak. Ek olarak katılımcılar değişik ülke, bölge ve sektörel konularda düzenlenecek çalıştaylarda da bilgi birikimlerini, kurumsal tecrübelerini diğer kuruluşlarla paylaşabilecekler.

 

Türkiye ve İslam dünyası açısından çok büyük önem ifade eden ve Beşir Derneği olarak bizim de katılım göstereceğimiz fuarda sizleri standımızda görmeyi heyecanla bekliyoruz.


Tarih: 17-18 Kasım 2018

Yer: Yenikapı Avrasya Kültür ve Sanat Merkezi, İstanbul

Stant No: D-13 (Beşir Derneği)