Beşir Balıkesir'de Gönüller Yapmaya Devam Ediyor

Beşir Balıkesir'de Gönüller Yapmaya Devam Ediyor
 26.07.2019  Bu Haber 596 Defa Görüntülendi

Beşir Derneği, geliştirdiği "Nitelikli İnsani Yardım" modeli ile ülkemizin her noktasına insani yardımı götürmeye devam ediyor. Bu kapsamda Beşir Derneği, Balıkesir'de yaşayan ihtiyaç sahibi ailelere kendi siparişleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini teslim etti.

Gıda, giyim, yakacak, sağlık, eğitim gibi pek çok alanda Türkiye’nin her ilinde çeşitli ayni yardımlarda bulunan Beşir Derneği, yurtdışında da insani yardımlarda bulunarak her geçen gün iyilik halkasını genişletiyor. Alan el ile veren elin birbirini bilmediği, sağ elin verdiğini sol elin görmediği bir yardım ahlakını, vakıf medeniyetinin torunları olarak her yardım kaleminde hayata geçirmeye gayret eden derneğimiz, çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Bu kapsamda Balıkesir'de yaşayan ihtiyaç sahibi onlarca aileye kendi gereksinimleri doğrultusunda periyodik olarak hazırlanan yardım paketlerini ulaştıran Beşir Derneği, hayra vesile olmaya devam ediyor. Yapılan yardımlar nedeniyle çok mutlu gözüken ihtiyaç sahibi aileler, Beşir Derneği'ne ve hayırsever bağışçılarına teşekkürlerini ifade ettiler.    


Beşir Derneği, Türkiye ve gönül coğrafyamızın her bir noktasını arşınlayarak mazlumların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.


İçerik Albümü