Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’den Beşir Derneği’ne Ziyaret

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin’den Beşir Derneği’ne Ziyaret
 11.03.2019  Bu Haber 148 Defa Görüntülendi

Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ahmet Cin Beşir Derneği Genel Merkezi’ni Ziyarette bulundu. Genel Başkan Fatih Sarıyar ve Yönetim Kurulu tarafından karşılanan Cin , bu denli ciddi faaliyetleri olan bir derneğin merkezinin Pendik ilçesinde olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Ulusal ve uluslararası alanda gıda, giyim, sağlık, barınma gibi yardım faaliyetleri yürüten Beşir Derneği, hizmet ağını genişletmek ve daha fazla ihtiyaç sahibine ulaşmak için çeşitli kurum ve kuruluşlarla görüşmeler yapıp protokol ziyaretlerinde bulunuyor.Bu amaçla yakın bir tarihte Pendik Ak Parti İlçe Başkanlığı’na  yapılan ziyaret sonrası  Pendik İlçesi Belediye Başkan adayı Ahmet Cin’den  iade-i ziyaret geldi.

 Beşir Derneği genel merkezinde Genel Başkan Fatih Sarıyar  ve yönetim kurulu tarafından karşılanan Ahmet Cin , dernek faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Uluslararası çapta hizmet veren, bu denli ciddi faaliyetleri olan bir derneğin merkezinin Pendik ilçesinde olmasından duydukları memnuniyeti dile getirdi. Beşir Derneği’nin faaliyetlerini yakından takip edeceklerini  ve  her türlü konuda  destek vermeye hazır olduklarını ifade etti. 

Türkiye ve dünyada "Gönüller Yapmaya Geldik" düsturu ile insani yardım organizasyonlarına hız kesmeden devam eden Beşir Derneği ,  kamu ve özel  kuruluşları  ,  bağışçı ve  gönüllülerinden aldığı destekler ile kanayan yaralara merhem  olmaya devam  edecek.